تاثیر تزریق پروفایلو برروی صورت در شیراز

تاثیر تزریق پروفایلو برروی صورت در شیراز

تزریق پروفایلو در شیراز

زیبایی و جوانی پوست یکی از مسائل مهم و مورد توجه در زمینه زیبایی و آرایش است که افراد بسیاری به دنبال راه‌های بهبود آن هستند. با پیشرفت‌های علم پوست و زیبایی، روش‌های مختلفی برای افزایش جوانی و بهبود وضعیت پوست به وجود آمده است. یکی از این روش‌ها، تزریق پروفایلو، یک درمان نسبتاً جدید است که اخیراً در شهر شیراز نیز به شدت محبوبیت یافته است.

تزریق پروفایلو به عنوان یک روش غیرجراحی و کم‌تهاجم مورد توجه قرار گرفته و توانسته است بهبود‌های چشمگیری در وضعیت پوست و جلد صورت فراهم کند. این روش با ترکیب منحصر به فردی از اسید هیالورونیک و تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست، خطوط ریز و چروک‌ها را بهبود می‌بخشد، ارتجاع پوست را بهبود می‌دهد، حجم صورت را بازگردانده و به آبرسانی پوست کمک می‌کند. این درمان غیرجراحی بوده و اثرات آن به طور معمول مدت طولانی می‌تواند ادامه داشته باشد.

در این مقاله از سایت دکتر راحله نظری، تاثیر تزریق پروفایلو بر روی صورت در شیراز مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. ما به بررسی نتایج و اثرات مثبت این درمان بر روی پوست صورت، تغییرات در جوانی، حجم و آبرسانی پوست می‌پردازیم. این تحقیق نه تنها به شناخت بهتر از تزریق پروفایلو کمک خواهد کرد، بلکه افراد را با تجربیات و نتایج واقعی افرادی که از این درمان بهره‌مند شده‌اند، آشنا خواهد ساخت.

تاثیر تزریق پروفایلو برروی صورت در شیراز
تاثیر تزریق پروفایلو برروی صورت در شیراز

پروفایلو چیست:

“پروفایلو” از دیگر فیلرها و پرکننده‌های پوستی متمایز است. این روش تغییرات بزرگی را در صنعت زیبایی به ارمغان آورده و با توانایی بازسازی بیولوژیکی پوست افتاده، نتایج قابل مشاهده‌ای را در مدت زمان کوتاه، به‌طور خاص در ۲ هفته، ایجاد می‌کند.

جهت دیدن مقاله ژل خط خنده در شیراز کلیک کنید.

مزایای تزریق پروفایلو چیست:

 • تحریک تولید کلاژن: یکی از اصلی‌ترین مزایای تزریق پروفایلو، توانایی آن در تحریک تولید کلاژن است. کلاژن پروتئینی مهم است که پوست را حمایت می‌کند. با افزایش سن، تولید کلاژن کاهش می‌یابد. و منجر به ایجاد خطوط ریز، چین و چروک می‌شود. تزریق پروفایلو این فرآیند را معکوس می‌کند و با تشویق بدن به تولید کلاژن بیشتر، بافت و استحکام پوست را بهبود می‌بخشد.
 • بهبود الاستیسیته پوست: از دست دادن ارتجاع پوست یکی از علائم پیری رایج است. تزریق پروفایلو این نگرانی را با ترویج تولید الاستین و افزایش ارتجاع پوست برطرف می‌کند. الاستین پروتئینی حیاتی است. که به پوست اجازه کشش و بازشدن می‌دهد. تزریق پروفایلو با بهبود الاستین پوست، به کاهش افتادگی پوست و بهبود رنگ پوست کمک می‌کند.
تاثیر تزریق پروفایلو برروی صورت در شیراز
تاثیر تزریق پروفایلو برروی صورت در شیراز
 • کاهش خطوط ریز و چین و چروک: تزریق پروفایلو به طور موثر رفع خطوط و چین و چروک‌های ریز، به ویژه در نواحی مثل پیشانی، اطراف چشم و دهان، کاهش می‌دهد. این درمان سطوح اسید هیالورونیک را دوباره پر می‌کند، پوست را حجیم می‌کند و خطوط و چین و چروک‌ها را پر می‌کند، در نتیجه پوستی صاف‌تر و جوان‌تر ایجاد می‌کند.
 • بازگرداندن حجم پوست: با افزایش سن، حجم صورت از دست می‌رود. که منجر به ظاهری توخالی می‌شود. تزریق پروفایلو می‌تواند به بازگرداندن حجم از دست‌رفته در نواحی مانند گونه‌ها و شقیقه‌ها کمک کند. و به صورت ظاهری پرتر و جوان‌تر بدهد.
 • افزایش آب‌رسانی پوست: تزریق ژل پروفایلو با افزایش رطوبت، رطوبت پوست را بهبود می‌بخشد. اسید هیالورونیک دارای توانایی منحصر به فردی برای جذب و حفظ مولکول‌های آب است که باعث آب‌رسانی به سلول‌های پوست می‌شود.
 • غیرجراحی و کم‌تهاجم: تزریق پروفایلو روشی غیرجراحی و کم‌تهاجم است. این شامل حداقل ناراحتی است، زیرا تزریق با سوزن‌های نازک انجام می‌شود، و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد.
 • نتایج طبیعی: تزریق پروفایلو برای ایجاد نتایجی طبیعی طراحی شده است. و ویژگی‌های طبیعی پوست را تقویت می‌کند. این درمان نهایت دقت را رعایت می‌کند. تا نتایج به طور طبیعی و هماهنگ با ظاهر کلی فرد باشند.
 • روش سریع و راحت: پروفایل تزریق یک روش نسبتاً سریع و راحت است. فرآیند معمولاً حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد و افراد می‌توانند بعد از آن به فعالیت‌های روزانه خود بدون توقف ادامه دهند.
 • حداقل زمان توقف: پس از تزریق پروفایلو، افراد به طور کلی می‌توانند انتظار کمتری از خرابی را تجربه کنند. عوارض جانبی موقتی مانند قرمزی، تورم یا کبودی ممکن است. در محل تزریق رخ دهند، اما این اثرات معمولاً در مدت چند روز فروکش می‌کنند و بیشتر افراد می‌توانند بلافاصله پس از درمان به روند عادی‌شان بازگردند.
  1. اثرات طولانی‌مدت: یکی از مزایای بزرگ تزریق پروفایلو، اثرات طولانی‌مدت آن است. اگرچه نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد، اکثر افراد می‌توانند تا ۶ تا ۱۲ ماه از مزایای این درمان بهره‌مند شوند. برای حفظ نتایج مطلوب، تزریق‌های لمسی دوره‌ای توصیه می‌شود.

  در نهایت، تزریق پروفایلو یک روش جذاب برای افرادی است. که بهبود ظاهر صورت و جوانی صورت خود را به دنبال دارند، اما از جراحی‌های پوستی ترس دارند. این روش برخی از مهم‌ترین علائم پیری پوست را بهبود می‌بخشد و نتایج آن بسیار ممکن است برای بلند مدت باقی بمانند، بدون نیاز به وقت زیاد برای بهبود و بازیابی بعد از درمان.

  جهت دیدن مقاله درمان کک و مک و لک پوست با لیزر در شیراز کلیک کنید.

  تاثیر تزریق پروفایلو برروی صورت در شیراز
  تاثیر تزریق پروفایلو برروی صورت در شیراز

  نتیجه گیری:

  تاثیر تزریق پروفایلو بر روی صورت در شیراز نه تنها یک ابزار جدید و مؤثر در عرصه زیبایی و بهبود وضعیت پوست است، بلکه نمایانگر پیشرفت‌های علمی و پزشکی در جلبک توسعه و ارتقاء کیفیت زندگی انسان‌ها می‌باشد. این تحقیق نتایجی مثبت و متعهد که از اثرات مفید تزریق پروفایلو بر روی پوست و جوانی صورت ارائه می‌دهد، به ما می‌آموزد که پوست به عنوان نماینده جسم و روح ما، نیاز به مراقبت دارد.

شماره تماس:

09177514188

ایمیل:

drrahele@gmail.com

آدرس کلینیک

شیراز ،چهار راه ستارخان ،روبروی منابع طبیعی ،انتهای مطهری شمالی ،ابتدای ستارخان ،کنار گذر پل ستارخان ،مجتمع
صدگل ،جنب مجتمع خضرا ،طبقه ۵ ،واحد ۳۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاثیر تزریق پروفایلو برروی صورت در شیراز

مطالب مرتبط