مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز

مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز

لیفت صورت با نخ در شیراز

شیراز، این شهر زیبا همچنان میزبان مردمی با اهمیت بسیاری است که به دنبال حفظ جوانی و زیبایی صورت خود هستند. به عنوان یک روش نوین و کم‌تهاجمی در عرصه زیبایی، لیفت صورت با نخ یک گزینه جذاب برای افرادی است که به دنبال بهبود ظاهر و جوان‌سازی صورت خود هستند. در این مقاله از سایت دکتر راحله نظری، به بررسی مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز می‌پردازیم و نشان می‌دهیم که چرا لیفت صورت با نخ می‌تواند یک گزینه جذاب برای زیبایی و جوانی در این شهر باشد.

لیفتینگ صورت با نخ یک روش نوآورانه است که امکان جوان‌سازی پوست و کاهش اثرات پیری را به صورت موثر فراهم می‌کند. این روش با استفاده از نخ‌های بیهواپ‌پزشکی که به طور موقت یا دائمی در پوست وارد می‌شوند، از درجه‌بندی و انعطاف پوست بهره می‌برد.

مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز
مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز

لیفت صورت با نخ چیست و چگونه انجام میشود؟

فرآیند لیفتینگ صورت با نخ یک روش حداقل تهاجمی و بسیار موثر برای بهبود ظاهر پوست و جوان‌سازی صورت می‌باشد. در این روش، از نخ‌های ویژه استفاده می‌شود که اصولاً از مواد بیورزوربیل و بیوتنسوریل تشکیل شده‌اند. این نخ‌ها به دقت و استراتژیک در داخل پوست قرار داده می‌شوند و به مرور زمان عواملی از قبیل بهبود انعطاف پوست و تحریک رشد کلاژن جدید را فراهم می‌آورند.

جهت دیدین مقاله تزریق ژل در شیراز کلیک کنید.

نحوه انجام لیفتینگ صورت با نخ به شرح زیر است:

 1. راهبرد انجام لیفتینگ صورت با نخ معمولاً به شکل زیر است:
  1. مشاوره: در ابتدا، پزشک متخصص با شما ملاقات کرده و نیازها و اهداف جوان‌سازی صورت شما را شناخته و درک می‌کند. او به شما توضیح می‌دهد که چگونه این روش کار می‌کند و چه نتایجی قابل دستیابی است.
  2. برگزاری جلسه: لیفتینگ صورت با نخ معمولاً در جلسات مجزا انجام می‌شود. پوست صورت به دقت تمیز می‌شود و در صورت نیاز، مواد بیوپزشکی برای بخیه‌زدن در نقاط استراتژیکی از صورت استفاده می‌شود.
  3. درج نخ‌ها: نخ‌ها با استفاده از سوزن‌ها به لایه‌های عمیق‌تر پوست درج می‌شوند. این نخ‌ها به دقت به سمت بالا کشیده می‌شوند تا پوست تنش و تازگی پیدا کند.
  4. تنظیم نخ‌ها: پس از درج نخ‌ها، آنها به دقت تنظیم می‌شوند تا پوست به شکل دلخواه و جوان‌تر نگه داشته شود.
  5. مراقبت‌های پساعملی: پزشک شما را در مورد نکات مراقبتی پساعملی آگاه می‌کند. این شامل محدودیت‌هایی مانند اجتناب از فشار زیاد روی صورت و استفاده از محصولات مراقبت از پوست مشخص است.

  لیفتینگ صورت با نخ یک روش جذاب برای تازگی و جوان‌سازی چهره صورت است، ویژگی‌های این روش شامل انجام آسان و مدت زمان بازسازی کمتر هستند. تا یک تا دو سال می‌تواند نتایج جوان‌سازی ارائه دهد. اگر به دنبال راهی سریع و کم‌تهاجم برای بهبود ظاهر صورت هستید و از جراحی لیفت صورت سنتی اجتناب می‌کنید، این روش مناسب می‌باشد. با این حال، همواره مهم است با پزشک متخصص مشوره و اطلاعات دقیق‌تری در مورد این روش را کسب کنید.

مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز
مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز

جهت دیدن مقاله زاویه سازی فک در شیراز کلیک کنید.

مزایای لیفتینگ صورت با نخ:

لیفتینگ صورت با نخ یک روش نوآورانه و جذاب است که در شیراز به مزایای زیر می‌پردازد:

 1. کم‌تهاجمی و غیرجراحی: این روش بدون نیاز به جراحی باز انجام می‌شود، به عبارت دیگر، شما نیازی به برش‌ها و جراحی‌های بزرگ ندارید. این به افراد امکان می‌دهد تا بدون آسیب به پوست، جوان‌سازی صورت خود را تجربه کنند.
 2. نتایج سریع و پایدار: لیفتینگ با نخ نه تنها نتایج سریعی ارائه می‌دهد بلکه از طریق تحریک تولید کلاژن نیز نتایج پایداری ایجاد می‌کند. این به معنای این است که تاثیرات جوان‌سازی مداوم و بلند‌مدت دارد.
 3. عدم نیاز به زمان بازگشت: پس از انجام لیفتینگ با نخ، شما می‌توانید بلافاصله به فعالیت‌های روزمره خود بازگردید و نیازی به زمان بازگشت مداوم ندارید.
 4. بدون جراحی بزرگ: این روش به افرادی که از جراحی‌های بزرگ هراس دارند، گزینه‌ای مناسبتر ارائه می‌دهد. بدون خطوط و جراحی‌های بزرگ، شما می‌توانید به سرعت به جوانی خود بازگردید.
 5. انطباق با نیازهای شما: لیفتینگ با نخ به شما امکان می‌دهد تا به شکل دلخواه خود، جوان‌ترین و زیباترین نسخه از خودتان را پیدا کنید. این روش قابلیت تنظیم و شخصی‌سازی بالایی دارد.

در نهایت، لیفتینگ صورت با نخ در شیراز یک روش جذاب و موثر برای بهبود ظاهر و جوانی صورت است. این روش نه تنها به طبیعی‌ترین شکل ممکن نتایج بهتری ارائه می‌دهد بلکه از عوارض جراحی‌های بزرگ نجات می‌دهد. اگر به دنبال یک روش کم‌تهاجمی و موثر برای جوان‌سازی صورت در شیراز هستید، لیفتینگ صورت با نخ یک گزینه جذاب و ارزشمند است.البته تزریق پروفایلو صورت هم به جوانسازی پوست شما کمک شایانی می کند.

مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز
مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز

نتیجه گیری:

شماره تماس:

09177514188

 

ایمیل:

drrahele@gmail.com

آدرس کلینیک

شیراز ،چهار راه ستارخان ،روبروی منابع طبیعی ،انتهای مطهری شمالی ،ابتدای ستارخان ،کنار گذر پل ستارخان ،مجتمع صدگل ،جنب مجتمع خضرا ،طبقه ۵ ،واحد ۳۶
مقالات:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایای لیفت صورت با نخ در شیراز

مطالب مرتبط